سرمایه گذاری در اروپا

سرمایه گذاری در اروپا

کشورهای مختلف اروپا همواره مقصد رویایی برای بسیاری از افراد از نقاط مختلف دنیا بوده است. سرمایه گذاری در اروپا می تواند گزینه بسیار مناسبی برای مهاجرت باشد که روش های متفاوی داشته و مطابق با قوانین هر کشور متغیر است.

بهترین بیزنس ها و سرمایه گذاری ها دراروپا

۱۰ شرکت بزرگ و برتر سرمایه گذاری اروپا : (تمام آمار و ارقام از لیست Forbes Global 2000 “بزرگترین شرکت های دولتی جهان” گرفته شده است.) Industrivärden AB یک شرکت سرمایه گذاری در سوئد است که در سرمایه گذاری های دراز مدت و مالکیت سهام به طور تخصصی فعالیت می کند. این شرکت در سال ۲۰۱۷ درآمد خالص ۱٫۹۶ میلیارد دلار را داشته است که نشان دهنده افزایش فروش بیش از ۱۳۰٪ نسبت به سال پیش بوده است.این شرکت با تنها ۲۳ کارمند، کوچکترین شرکت در این فهرست است.

Eurazeo SA یک شرکت سهام در پاریس، فرانسه با سرمایه گذاری در بخش های سهام خصوصی، شرکت های لیست شده، املاک و دارایی های شرکت های ثالث است. درآمد خالص این شرکت در پایان سال ۲۰۱۷ مبلغ ۳٫۳۵ میلیارد دلار گزارش شده است که نشان دهنده کاهش فروش سالانه ۱ میلیارد دلاری است. با این حال”با وجود رشد منفی در مقایسه با سال قبل، به طور میانگین سود Eurazeo در حال افزایش است”.

Investec PLC، بریتانیا دارای بالاترین تعداد شرکت های سرمایه گذاری در این فهرست است. درآمد خالص این شرکت در لندن ۴٫۸۴ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۷ گزارش شده است. Investec متخصص در ارائه محصولات و سرویس های گوناگون مالی به مشتریان می باشد. این شرکت به سه بخش تقسیم می شود: مدیریت دارایی، ثروت و سرمایه گذاری و بانکداری تخصصی. Wüstenrot & Württembergische نوپاترین شرکت سرمایه گذاری در آلمان، استوگارت است که در سال ۱۹۹۹ تاسیس شده است. (W&W) به عنوان یک گروه خدمات مالی مستقل فعالیت می کند و خدمات بانکی و بیمه را به مشتریان ارائه می دهد. درآمد خالص این شرکت ۷٫۱۲ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۷ گزارش شده است .

شرکت سرمایه گذاری سوئدی، Investor AB، مستقر در استکهلم درآمد خالص ۷٫۲۷ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۷ داشته است. این شرکت سرمایه گذاری های خود را به دو دسته تقسیم کرده است: سرمایه گذاری های اصلی و سرمایه گذاری های مالی. HAL Trust NV یک شرکت سرمایه گذاری در هلند است که اعتماد سرمایه گذاران سهام را در زمینه های خرده فروشی، املاک و اوراق بهادار نقد به خود جلب کرده است. درآمد خالص HAL Trust در سال ۲۰۱۷ مبلغ ۸٫۸۹ میلیارد دلار گزارش شده است.

شرکت سرمایه گذاری پاریسی Wendel SA، قدیمی ترین شرکت در بین این ۱۰ شرکت است و در سال ۱۷۰۴ تاسیس شده است. این شرکت متخصص در سرمایه گذاری دراز مدت در زمینه های صنعت، رسانه و خدمات شرکت ها و با سرمایه های کمتر در بخش های انرژی، املاک، بیوتکنولوژی، بخش رسانه و تبلیغات می باشد. درآمد خالص این شرکت ۹٫۱۶ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۷ گزارش شده است. شرکت St James’s Place مستقر در لندن، بر ارائه خدمات مالی و مدیریتی دارایی به افراد، سرپرستان و کسب و کارها متمرکز است و تخصص آن تامین خدمات سفارشی مشتریان می باشد. درآمد خالص این شرکت ۱۵٫۳۲ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۷ گزارش شده است.

Old Mutual PLC یک شرکت پس انداز، حفاظت دراز مدت و سرمایه گذاری در انگلستان است. این شرکت محصولات و خدمات سرمایه گذاری را در داخل کشور و همچنین در سراسر اروپا، آفریقا، آسیا و آمریکای لاتین و همچنین خدمات بیمه سراسری جهانی را از طریق Nedbank و شعبه های خود عرضه می کند. درآمد خالص این شرکت ۲۲٫۰۹ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۷ گزارش شده است.

دفتر مرکزی EXOR SpA در تورین ایتالیا، بزرگترین سازمان سرمایه گذاری اروپا است. این شرکت متعلق به گروه فیات، گروه صنعتی فیات، گروه C & W، گروه آلپیتور و یوونتوس است. تنوع کار از تولید و فروش خودرو تا سرگرمی های ورزشی در این شرکت دیده می شود و دارای بیشترین تعداد کارمند (بیش از ۳۰۰،۰۰۰ نفر) در بین این ۱۰ شرکت است. درآمد خالص این شرکت ۱۵۲٫۵۶ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۷ گزارش شده است.

[vc_separator color=”custom” accent_color=”#b49857″]
[vc_empty_space][vc_separator style=”shadow” border_width=”2″]
[vc_empty_space height=”64px”]

این مقالات را نیز ببیند…

[vc_empty_space height=”64px”]
[vc_separator style=”shadow” border_width=”2″][vc_empty_space height=”64px”]

اخذ مشاوره مهاجرت به اروپا

هم اکنون برای دریافت راهنمایی بیشتر و اخذ مشاوره زندگی و مهاجرت به اروپا با مشاورین ما تماس حاصل کنید.

شعار و هدف شركت سفيران مهاجرت ايده آل ارايه بهترين و مناسبترين خدمات گردشگرى، مسافرتى و اقامتى و انجام مشاوره تور و ويزا در عرصه ملى و بين المللى مى باشد.اين گروه متشكل از كادر ادارى و مسئولان اجرايى در ايران شهرهاى تهران،مشهد، شيراز، اصفهان، تبريز، قم،رشت) و كشورهاى اروپايى ميباشد كه مقر دفتر اروپايى ما در شهر مادريد ميباشد

follow us

Instagram
WhatsApp
Telegram
فهرست
Stay tuned for so
مهمترین لایو مشاوره تحصیل/کار در اروپا (۲۰۲۰)

برگزاری توسط مشاور ارشد


close-image
error: Content is protected !!