ثبت شرکت در اروپا

ثبت شرکت در اروپا

یکی از بهترین و کارآمد ترین روش ها، جهت فعالیت های اقتصادی با کشورهای اروپایی و دیگر نقاط جهان بدون داشتن محدودیت به جهت تحریم ها ثبت شرکت در یکی از کشورهای اتحادیه اروپا می باشد. پس از ثبت شرکت در اروپا این امکان برای شما فراهم می گردد تا برای مدیر عامل و اعضای خانواده درخواست اقامت کنید در بعضی از کشورها این مهم برای سهام داران نیز امکان پذیر می باشد.

خدمات مجموعه ی ما محدود به ثبت شرکت اولیه نمی باشد و در صورت نیاز و درخواست از جانب متقاضی ما شما را تا مراحل بعدی جهت اقدامات اخذ اقامت، خرید یا اجاره ملک مسکونی، خرید یا اجاره دفتر کار و ورود به مراکز عالی و دانشگاهی (اخذ پذیرش تحصیلی) نیز همراهی می کنیم.

از دیگر نقاط مثبت و از جمله مزایای ثبت شرکت در اروپا افتتاح حساب بانکی بین المللی همچون IBAN و SWIFT می باشد که باعث سهولت در امور مربوط به تبادلات ارزی بدون نیاز به صرافی و یا محدودیت به جهت تحریم ها می باشد.

با شما هستیم از ابتدا  تا انتها …..

موسسه مهاجرتی سفیران انتخاب ایده آل

[vc_separator color=”custom” accent_color=”#b49857″]
[vc_empty_space][vc_separator style=”shadow” border_width=”2″]
[vc_empty_space height=”64px”]

این مقالات را نیز ببیند…

[vc_empty_space height=”64px”]
[vc_separator style=”shadow” border_width=”2″][vc_empty_space height=”64px”]

اخذ مشاوره مهاجرت به اروپا

هم اکنون برای دریافت راهنمایی بیشتر و اخذ مشاوره زندگی و مهاجرت به اروپا با مشاورین ما تماس حاصل کنید.

شعار و هدف شركت سفيران مهاجرت ايده آل ارايه بهترين و مناسبترين خدمات گردشگرى، مسافرتى و اقامتى و انجام مشاوره تور و ويزا در عرصه ملى و بين المللى مى باشد.اين گروه متشكل از كادر ادارى و مسئولان اجرايى در ايران شهرهاى تهران،مشهد، شيراز، اصفهان، تبريز، قم،رشت) و كشورهاى اروپايى ميباشد كه مقر دفتر اروپايى ما در شهر مادريد ميباشد

follow us

Instagram
WhatsApp
Telegram
فهرست
Stay tuned for so
مهمترین لایو مشاوره تحصیل/کار در اروپا (۲۰۲۰)

برگزاری توسط مشاور ارشد


close-image
error: Content is protected !!